Deneyimli Eğitmenlerimizi Tanıyın

Eğitmenlerimiz,sektörümüzdeki yeni oluşumları yakından takip ederek ve düzenli motivasyon toplantıları yaparak üyelerimize en sağlıklı ve en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadırlar.

Rüştü Özsan Cinel

PİLATES ve FITNESS EĞİTMENİ

10.03.1980 doğumlu spora ilk olarak ilkokul yıllarında. Futbol oynayarak başladı alt yapıda ve a takın seviyesinde amatör ve profosyonel olarak bir çok şampiyonluk ve başarı elde etmiştir. futbol yaşantısını profosyonel olarakda oynamıştır.2006 yılında Marmara Üniversitesi Beden eğitimi ve Spor Yüksek Okulu’ndan mezun oldu. Üniversite yıllarında çeşitli spor okullarında ve fitness merkezlerinde ve pilates studyolarında eğitmen ve yönetici olarak uzun yıllar çalışmıştır.10 yıldır fitness ve pilates eğitmenliği yapmaktadır. 2009 yılından itibaren sahibi olduğu Bunkai Health Fitness Salonunu işletmektedir. Birçok eğitim programına katılmıştır. (network 21 kişisel gelişim eğitim programı)(marmara b.s.y.o.fitness seçmeli ders programı 1 yıl)(marmara.b.s.y.o.serbest yüzme seçmeli ders 1 yıl)(balanced body university pilates eğitmenliği sertifika programı)(pilateswithgerda.internationalcertificationcenter bel.boyun diz sakalıklarıve hamilelik öncesi ve sonrası pilates eğitimi programı.(special condıtıons)eğitimine katılmıştır.

İletişim

Reformer (aletli) Pilates derslerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşın

Bunkai Health Fitness uzman eğitmen kadrosu,kişisel ihtiyaçlara göre özel programlar hazırlayarak hedeflerinize hızlı şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Bunkai Health Fitness bünyesinde gelişimi kolayca takip edebilmek için vücut ölçümleriniz her ay kontrol edilir. Bunkai Health Fitness insan ilişkileri konusunda uzmanlaşmış; güleryüzlü, motive, canlı problem çözen, üyelerimizi önemseyen, saygılı kadrosuyla üyelerimizin spor merkezimizde zamanlarını mutlu geçirmelerine ve amaçlarına en kısa sürede ulaşmalarına yardımcı olmayı misyon edinmiştir.

Bize Ulaşın